BILLA predlžuje pred Vianocami otváracie hodiny vo svojich predajniach

17.12.2020

Zákazníci majú v Bille od štvrtka možnosť nakupovať aj skoro ráno či neskôr večer. Reťazec upravuje otváracie hodiny, aby vyšiel v ústrety zákazníkom.

Zdroj: Billa
Zdroj: Billa

Zdroj: Tlačová správa Billy

Spoločnosť BILLA pred vianočnými sviatkami mení otváracie hodiny na svojich predajniach.

Zákazníci majú od štvrtka 17.12. k dispozícii dlhší časový interval počas dňa, kedy si budú môcť nakúpiť.

  • Rozšírené otváracie hodiny potrvajú do 24.12.
  • Rovnako mimoriadne otváracie hodiny budú aj od 28.12. až 31.12.
  • Vybrané predajne BILLA budú otvorené už od 6:00, večer sa budú zatvárať o hodinu neskôr, o 21 hod. alebo 22 hod. Vybrané predajne budú otvorené do polnoci.

„Bezpečnosť na našich predajniach je v týchto časoch pre nás prvoradá. Ponúkame zákazníkom rozšírené otváracie hodiny, aby si mohli pohodlne nakúpiť pri menšej koncentrácii zákazníkov, ktoré toto opatrenie prinesie. Keďže v platnosti sú povinné obmedzenia počtu zákazníkov, ktorí sa v danom momente môžu nachádzať na predajnej ploche, BILLA verí, že vďaka predĺženým otváracím hodinám si ľudia rozvrhnú svoje nákupy a predíde sa tak radom čakajúcim pred supermarketmi," uviedla pre blog Kvetoslava Kirchnerová, hovorkyňa reťazca.

Prečítaj si: Vianočné časy nákupov zmenil aj Lidl

Billa píše, že sa na predĺženie otváracích hodín opýtala aj svojich zamestnancov. S upravenými otváracími hodinami v prieskume súhlasili a pomôcť im prídu aj manažéri z oddelenia predaja.

„Spolu so zamestnancami, ktorí pracujú priamo v našich supermarketoch, si v predajniach vysúkajú rukávy aj naši manažéri. Pomáhať budú pri bežných činnostiach na predajni, napríklad s vykladaním tovaru či obsluhe zákazníkov," doplnila Kirchnerová.

Detailné otváracie hodiny nájdete tu: https://apps.billa.sk/docs/OH_vianoce_na%20WEB_2020.pdf