Proteínová kari polievka s kuracou príchuťou

14.02.2021

Na to, aká je táto polievka dobrá, slová nestačia. Musíte sa jednoducho presvedčiť sami.

KetoMix
KetoMix

Článok je v spolupráci s KetoMix:

Jej varenie vám zaberie naozaj len okamih. Potrebovať budete len zeleninu, ktorú máte doma a KetoMix karí polievku s kuracou príchuťou.

Polievka vás zohreje a karí dodá polievke ešte lepšiu chuť. Vďaka obsahu bielkovín vás pokrm zasýti a vďaka nízkej energetickej hodnote podporí aj vaše chudnutie.

Popis

Proteínová kari polievka KetoMix s kuracou príchuťou je vhodným jedlom počas celého dňa - vo chvíli, keď Vás chytí hlad, potrebujete niečo teplého do žalúdka alebo máte málo času. Navyše je vďaka svojmu zloženiu dokonalou potravinou vhodnou pri ketónovej diéte.

Obsahuje minimum sacharidov, optimálne množstvo bielkovín a dostatok vlákniny, minerálnych látok a vitamínov. Vaše telo tak dostane všetko, čo potrebuje a vy budete veľmi ľahko chudnúť.

Jednoduchým rozmiešaním polievkovej zmesi v horúcej vode pripravíte za chvíľku svoje obedňajšie jedlo, olovrant či večeru. Polievku môžete obohatiť pridaním čerstvého kari korenia alebo zeleniny.

Polievku KetoMix môžete využiť nielen ako súčasť redukčného jedálnička ketónovej diéty, ale aj ako potravinu dokonale doplňujúcu bežný pestrý jedálniček.

Vyskúšajte ju spolu s nami

KetoMix
KetoMix