BILLA ide do dedín: Otvára minipredajne a láka na zľavy

05.10.2020

Spoločnosť BILLA otvorila 30. septembra prvú prevádzku miniBILLA na Horehroní, v obci Valaská. Predajný koncept má zákazníkom priniesť kvalitný a rýchly nákup za dostupné ceny, a viac možností nakupovania v menších regiónoch.

Tlačová správa spoločnosti BILLA

Obchod miniBILLA sa bude vzhľadom na malú predajnú plochu orientovať na základný tovar bežnej spotreby a čerstvosť.

Spoločnosť BILLA doteraz na Slovensku pôsobila len vo väčších a stredne veľkých mestách, kde v podobe supermarketov ponúkala zákazníkom široký sortiment potravín, drogérie a potreby do kuchyne či domácnosti. Novým konceptom predajne miniBILLA sa chce spoločnosť priblížiť spotrebiteľom v menších mestách a obciach, ktorí často nemajú pri nakupovaní vo svojom okolí možnosť výberu.

„Týmto krokom nielen rozširujeme svoje pôsobenie na trhu, ale v prvom rade myslíme na zákazníkov. Väčší výber aj prirodzená konkurencia pomôžu hlavne spotrebiteľom, pretože aj vďaka tomu sa bude kvalita služieb a produktov držať na vyššej úrovni. Čerstvosť a výber potravín by nemali byť výsadou len veľkých miest, ale samozrejmosťou," upresňuje zámery spoločnosti BILLA generálny riaditeľ Dariusz Tomasz Bator.

Základný tovar dennej spotreby

Predajňa miniBILLA zákazníkom ponúka základný tovar dennej spotreby, pričom sa sústreďuje na kvalitné čerstvé výrobky, aj slovenských dodávateľov. V regáloch nebudú chýbať ani potraviny obľúbených privátnych značiek Clever a BILLA.

„Sme veľmi radi, že vďaka novému konceptu predajní budeme bližšie k ľuďom, ktorí bývajú na vidieku a v menších mestách. V miniBILLA zákazníci nájdu všetky potraviny dennej potreby, nakúpia ich rýchlo a za rozumnú cenu," dodáva Dariusz Bator.
Prvá miniBILLA na Slovensku

Lákajú na zľavy

Prvú prevádzku miniBILLA spoločnosť otvorila 30. septembra vo Valaskej neďaleko Brezna. Ide o horehronskú obec so zhruba 3500 obyvateľmi, ktorá leží pod južnými štítmi Nízkych Tatier, a je menším centrom okolitých dedín.

Spoločnosť BILLA si pre nových zákazníkov z regiónu pripravila úvodné zľavy: každý zákazník s BILLA Bonus kartou, ktorý v období od 30. septembra do 13. októbra nakúpi v predajni tovar za viac ako 10 eur, dostane kupón so zľavou 10 % na ďalší nákup.

Na predajni bude počas slávnostného otvorenia výhry rozdávať aj koleso šťastia a každý zákazník, bez ohľadu na výšku nákupu, dostane aj malé prekvapenie. "miniBILLA vo Valaskej je náš pilotný a zároveň skúšobný projekt, preto veríme, že koncept malých lokálnych predajní zákazníkov zaujme a budú ho radi navštevovať," uzatvára D. Bator.