Hviezda telenoviel Facundo Arana prehovoril o Let’s Dance na Slovensku

10.03.2024

Markíza v týchto týždňoch ulahodí všetkým fanúšikom spoločenských tancov, noblesy a elegancie. Od marca vrátila na obrazovky legendárnu šou Let's Dance.

Facundo Arana. zdroj: dedline.sk
Facundo Arana. zdroj: dedline.sk

Prvé kolo šou už 9. série prišiel na Slovensko odštartovať Facundo Arana. Star argentínskych telenoviel, ktorú poznajú mnohí Slováci, sa podelila o svoje dojmy.

„Vedel som, že sú tu ľudia, ktorí dlhé týždne tvrdo dreli predtým, než sa ukázali publiku. Cvičili, trénovali, tancovali a tancovali. Taktiež netreba zabúdať ani na tých, ktorí šou dlhé týždne pripravovali. Mojou úlohou malo byť porotcom. Nechcel som, ale musel som poukázať aj na veci, ktoré tam nemali byť. V prvom rade som tu však prišiel týchto ľudí obdivovať a oceniť. Lebo sa snažili a dali to toho všetko. Som si istý, že diváci doma túto snahu oceňovali tiež," povedal v rozhovore pre Aktuality.sk.

Podľa jeho slov by dnes nechcel byť na mieste tanečníkov. "Tancujú na parkete pred porotou s vedomím, že vedia, na čo sa pozerá. Keď niečo pokazia, počúvajú aj ostrú kritiku. Ale taká už býva práca porotcov – upozorňovať na nedokonalosti. Je to šou," zdôraznil.

„Mohli ste vidieť, prečo je šou takáto úspešná a prečo je to program, v ktorom chcú byť všetci. Všetci trénovali a veľmi poctivo. Každý, kto tam bol, ľudia z publika či televízni diváci sa usmievali. Práve o to ide. Som rád, že som tu mohol byť a vždy sa na Slovensko rád vrátim," dodal argentínsky umelec.

Môj celý rozhovor s Facundom Aranom si prečítate na Aktuality.sk.