McDonald’s poskytne bezplatne nápoje záchranárom v prvej línii

18.10.2020

Spoločnosť McDonald's Slovakia poskytne záchranným zložkám ministerstva vnútra počas núdzového stavu bezplatný benefit v podobe kávy alebo vybraného nápoja.

Zdroj: Facebook / McDonald's Slovensko
Zdroj: Facebook / McDonald's Slovensko

„Vítame túto aktivitu a vnímame ju ako ocenenie pre zložky, ktoré bojujú v prvej línii s pandémiou COVID-19. Veľmi si vážim akúkoľvek pomoc, ktorá je v tomto náročnom čase ponúknutá našim zložkám. Je to veľmi pekné gesto a verím, že im to aspoň trošku spríjemní pracovný deň," uviedol na sociálnej sieti minister vnútra Roman Mikulec.

Ponuku budú môcť využiť policajti, hasiči a záchranná zdravotná služba až do ukončenia núdzového stavu vo všetkých prevádzkach na Slovensku. "Ešte raz ďakujeme," dodal minister.

Vzhľadom na aktuálne neľahkú a stále sa vyvíjajúcu situáciu v spojení s vírusom COVID-19 by sme radi poskytli pomocnú ruku tým, ktorí sú v prvej línii v boji s touto nákazou, a ktorí veríme, že ponúknutý benefit radi využijú i ocenia v rámci výkonu svojej náročnej práce," uviedla Lucia Poláčeková, PR supervisor slovenského McDonald's.