Pitný režim musíš mať aj v zime. Táto bylinná kúra zabrala

25.11.2020

Dostatočný príjem tekutín má nenahraditeľný vplyv na množstvo funkcií v organizme. Pitný režim ovplyvňuje mentálnu výkonnosť, predchádza bolestiam hlavy a únave, je dôležitý aj pre správne fungovanie orgánov. Vrátane pomoci pri problémoch s močovými cestami.

Zdroj: Fotografierende / Pexels
Zdroj: Fotografierende / Pexels

Článok je v spolupráci s KetoMix

Denný príjem tekutín by mal zodpovedať približne dvom až trom litrom. Nájsť vhodnú náhradu vodu je však neľahká úloha.

KetoMix má dve novinky. Tou prvou je mesačná bylinná kúra na podporu chudnutia a tou druhou je Bylinná zmes s moringou na podporu trávenia.

Autor tohto blogu vyskúšal bylinnú kúru a môže povedať, že tento výrobok Ketomixu z vlastnej skúsenosti odporúča.

,,Dostatok tekutín zabezpečuje dobrú funkciu obličiek, látkovú výmenu a vylučovanie škodlivých látok, ktoré v tele vznikajú. Zabezpečuje výkonnosť organizmu aj mentálnu sviežosť. V neposlednom rade stojí aj podpora správneho vzhľadu pokožky. Spestriť si pitný režim je možné nesladenými čajmi alebo práve bylinnými kúrami, ktoré sú zároveň vhodné aj ako podpora pri redukcii váhy," hovorí marketingová riaditeľka značky KetoMix Eva Sroka.

Kúra s bylinnými zložkami

Mesačná bylinná kúra na podporu chudnutia obsahuje čisto prírodné zložky najvyššej kvality. Kúra je rozdelená do štyroch týždenných cyklov.

Prvý týždeň sa zameriava na podporu trávenia, druhý na prečistenie organizmu, v treťom týždni na pitím tejto kúry podporíte lymfatický systém a v poslednou zmesou podporíte správnu funkciu pečene a žlčníka. Zmes obsahuje byliny ako Moringa olejodárna, Angelika lekárska, Repík lekársky, Pŕhľava dvojdomá, Baza čierna, Lipkavec obyčajný, Vres obyčajný, Pestrec mariánsky, Púpava lekárska. Táto štvorfázová kúra je výnimočná svojou komplexnosťou a celostným riešením starostlivosti. Bylinná zmes v kombinácii s KetoMix diétou efektívne podporí aj proces chudnutia.

Množstvo antioxidantov

Bylinná zmes s moringou na podporu trávenia s chudnutia je opäť čisto prírodným produktom s blahodarnými účinkami. Moringa, ktorú v Bylinnej zmesi nájdete, obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, a preto je vhodným doplnkom k zdravému jedálničku.

Fenikel obyčajný podporuje normálny priebeh trávenia a navodzuje detoxikáciu.

Mäta pieporná prirodzene navodí normálnu činnosť tráviacej sústavy a čriev. Posilní obranyschopnosť a zabezpečí pokojný a regeneračný spánok, ktorý je počas procesu chudnutia nevyhnutný. Vďaka nálevovým vreckám je čaj jednoducho a rýchlo pripravený.

Ďalšie informácie a všetky bylinné zmesi nájdete na www.ketomix.sk.