Zhrešíte pri diéte? Prvou pomocou je keto blokátor sacharidov

09.04.2021

Pomocníkov na chudnutie nie je nikdy dosť. Ak držíte diétu KetoMix, pravdepodobne už viete, že príjem sacharidov je obmedzený na minimálne množstvo.

Blokátor sacharidov / KetoMix
Blokátor sacharidov / KetoMix

Článok je v spolupráci s KetoMix

Môže sa stať, že raz za čas zhrešíte a doprajete si jedlo s väčším množstvom sacharidov, čo vás môže veľmi ľahko vyhodiť z ketózy. Práve preto je tu tzv. KetoMix blokátor sacharidov.

Tento doplnok stravy so sladidlom je primárne určený na vstrebávanie tukov a sacharidov a kontrole telesnej hmotnosti.

KetoMix blokátor sacharidov (5 vrecúšok)

  • Stimuluje chuť k jedlu.
  • Podporuje metabolizmus tukov a sacharidov.
  • Kontroluje telesnú hmotnosť.
  • Doplnok stravy s príchuťou jablka a čiernych ríbezlí.
  • Vhodný už od 1. fázy diéty KetoMix.

Obsahuje množstvo látok, ktoré sú určené práve na tento účel.

Ide o prášok z Opuncie mexickej, ktorá podporuje metabolizmus tukov a sacharidov, práškový extrakt z jabĺk na kontrolu telesnej hmotnosti a práškový extrakt z podzemku kurkumy, ktorý stimuluje chuť k jedlu.

Doplnok stravy KetoMix blokátor sacharidov vám nesmie chýbať. Každý totiž občas zhreší a dopraje si jedlo s väčším množstvom sacharidov.

Stačí prášok rozpustiť na jazyku a on si už s nechcenými sacharidmi v tele poradí. Obsahuje totiž množstvo látok, ktoré prispievajú ku vstrebávaniu tukov a sacharidov a kontrole hmotnosti.

Popis produktu

Ak držíte diétu KetoMix, pravdepodobne už viete, že príjem sacharidov je obmedzený na minimálne množstvo. Môže sa stať, že raz za čas zhrešíte a doprajete si jedlo s väčším množstvom sacharidov, čo vás môže veľmi ľahko vyhodiť z ketózy.

Návod na použitie:

Obsah vrecúška nechajte rozpustiť na jazyku. Dávkujte postupne.

Odporúčané dávkovanie 1 vrecúško denne po jedle

Zloženie:

Prášok z Opuncie mexickej, prírodné arómy, čakanková vláknina, práškový extrakt z bielych fazúľ, regulátor kyslosti: hydrogénuhličitan sodný, práškový extrakt z podzemku kurkumy, práškový extrakt z jabĺk, triglyceridy stredného reťazca z kokosového oleja, sladidlo: glykozidy steviolu. Môže obsahovať stopy: lepku, kôrovcov, vajec, rýb, sóje, mlieka, orechov, zeleru: